Brukarstwo

Szanowni Państwo!
W związku z rozwojem firmy poszerzamy nasze usługi o prace brukarskie! Doświadczenie pracownicy i niezbędny sprzęt gwarantuje wysoki poziom wykonanych realizacji w zakresie układanie kostki brukowej.
Stawiając na firmę Mech Bud, wybieracie Państwo niezawodnych specjalistów, którzy sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Bez względu na to, czy potrzebują Państwo funkcjonalnego i solidnego parkingu, estetycznie wyglądającego chodnika w ogrodzie, lub stworzyć duży brukowany plac – mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i doradztwo.

Zakres usług:

Przedstawiamy naszą ofertę:

  • Przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej
  • Brukowanie nawierzchni z kostki brukowej
  • Niwelowanie miejscowych zapadnięć
  • Układanie krawężników oraz obrzeży
  • Układanie płyt chodnikowych i płyt tarasowych

Oferujemy profesjonalne prace brukarskie, każdą inwestycję wyceniamy indywidualnie, po zapoznaniu się z projektem oraz ocenie stanu gruntu w miejscu realizacji. Czas realizacji uzależniony jest od wielu czynników, jak na przykład format kostki, powierzchnia i dostępność dla maszyn terenu do brukowania. Dokładamy wszelkich starań by nasze prace przebiegały sprawnie i bez zbędnej zwłoki.


Główny rejon działania to Warszawa, Sochaczew, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy

tagi: brukarstwo błonie,układanie kostki brukowej błonie,brukarstwo grodzisk mazowiecki,brukarstwo nowy dwór mazowiecki,układanie kostki brukowej sochaczew,układanie kostki brukowej nowy dwór mazowiecki,brukarstwo sochaczew,układanie kostki brukowej grodzisk mazowiecki